PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164171}

Piła II

Saw II
6,4 103 388
ocen
6,4 10 1 103388
5,1 15
ocen krytyków
Piła II
powrót do forum filmu Piła II

1/10

ocenił(a) film na 1

tylko dlatego, ze nie ma w skali 0 :)

ocenił(a) film na 9
Saltara

Gratuluję jakże to inteligentnego uzasadnienia swojej jakże to niskiej oceny filmu i poczucia własnej wartości. Pozdrawiam :)

Saltara

a może uzasadnisz swoją wypowiedź.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

niewiele jest tak naciaganych scenariuszy, film dla malo wymagajacych widzow

Saltara

. Naciagany scenariusz ok? to już jaka teza teraz to udowodnij.

michalzawiski

Zawszczak, sorry że długo się nie odzywałem ale dlaczego zadajesz takie pytania? Może uzasadnisz?!
Zalecam każdemu wejście na profil Michała... Same oceny 10. A najlepiej wygląda ten Tom & Jerry obok wszystkich horrorów również oceniony na 10/10 :D Może uzasadnisz nam czemu jesteś jednym z nielicznych trolli który ogląda same arcydzieła.
Pewnie Tom&Jerry musiał Cię mocno poruszyć swoim scenariuszem, grą aktorów i przekazem, aż czuję tę moc arcydzieła niemal tak mocno jak w filmach z Danielem Day Lewisem...

PS.
HAAAAAAahahahahahahahahaaaaaaa nie moge!!! No nie mogę!!! hahahahahaaaaaaaaaaa! Trzymajcie mnie za brzuch!!!

skt84

dla mnie jestes nikim i twoja opinia o mnie mnie nie obchodzi, nie będe ci tłumaczył dlaczego zadaje takie pytanie, bo za cienki jesteś na to żeby to pojąć

michalzawiski

Masz rację, nigdy nie pojmowałem Twojej głupoty ;) Tylko szaleniec zrozumie szaleńca co nie? :D

skt84

nikim jesteś i tyle w temacie

michalzawiski

Ojjjejjj cukiereczka? :-)

ocenił(a) film na 1
Saltara

w 100% zgadzam się z Saltara . scenariusz serii "Piła" jest mega naciągany . i nie ma tu nic do tłumaczenia .

misio103

to może podaj jakieś konkrety to zobaczymy czy tu nie ma nic do tłumaczenia

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

Wystarczy chociazby fakt ukrycia kluczy (np. pod galka oczna) bez ingerencji chirurgicznej :D nawet pierwszoklasista to wysmieje :D

Saltara

do ukrycia kluczyka został uzyty chirurg, co wyjasnia się w kolejnych częściach.

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

chirurg cudotworca, ktory nie pozostawia blizn :D

Saltara

litości , kto powiedział, ze tam blizny nie ma?

ocenił(a) film na 1
michalzawiski

zadna z ofiar nie posiada :D

Saltara

czego znowu nie posiada? możesz się wyrażać jaśniej

ocenił(a) film na 1
Saltara

dobra inaczej, ile było tych ofiar?

michalzawiski

Po co głupio pytasz wiadomo, że o blizny jej chodzi. Gubisz wątek już po 3 postach? Starzejesz się Zawszczaku :D

skt84

ty się nie wtrącaj. najpierw naucz sie czytać, bo widać, że o nie wiesz o co chodzi.

michalzawiski

To się nazywa dialog zawistny użytkowniku FW.
-chirurg cudotworca, ktory nie pozostawia blizn :D
-litości , kto powiedział, ze tam blizny nie ma?
-zadna z ofiar nie posiada :D
-czego znowu nie posiada? możesz się wyrażać jaśniej
-BLIZN
-dobra inaczej, ile było tych ofiar?

Czy jak rozpisałem to w ten sposób to dociera już jak szwankuje Twój umysł panie Michale co zatańczył na pale? :D

skt84

jeżeli komuś umysł szwankuje to chyba tylko tobie, o czym zresztą swiadczy to"Twój umysł panie Michale co zatańczył na pale?" wiec produkuj sie dalej frustracie. obnażaj dlaej swoje prawdziwe ja. baw sie dalej w i..te. ja ci zycze miłej zabawy.

michalzawiski

Prawdziwe ja? Ja niczego nie ukrywam, co poradzę, że mam lepsze spojrzenie na filmy niż Ty i potrafię czytać ze zrozumieniem w przeciwieństwie do Ciebie? Myślisz, że jestem jedynym który śmieje się z tego, że gubisz wątek z rozmowy? Ta babka musiała napisać o bliznach wielkimi bukwami żeby do Ciebie dotarło o co jej chodzi.
I teraz sedno sprawy, jak możesz się orientować co się dzieje w serii "Piły" skoro jest tam taki zawiły scenariusz a ty się gubisz w jednozdaniowych topikach? Jak pojąłeś wielowątkowość "Piły" jeśli proste zdania gdzie tłucze się słowo "blizna" w twojej głowie nagle znika i musisz zadać ponownie pytanie użytkownikowi saltara o co jej chodzi? Chyba jesteś jedyny tutaj co może mieć aż tak duże problemy z pojmowaniem.

Moje zdanie nie może się dla ciebie liczyć ponieważ tylko ja obnażam ciebie ilekroć widzę jakieś twoje wypociny na forum, to Ty jesteś tym który próbuje ukryć swoje prawdziwe ja, bo udajesz mądrego a nie potrafisz nawet prowadzić rozmowy.

PS. Sorry, że tak dużo tekstu mam nadzieję, że nie zabłądzisz w tym gąszczu liter zawisnty Michale :D

skt84

wydaje ci się. a co do blizn. masz odpowiedź qu3ss pod moim postem i własnie do tego zmierzam, ale jak widać kłania sie u ciebie czytanie, a właściwie jego brak, nie tylko ze zrozumieniem, ale także między wierszami. a co do gubienia się to musze ci chyba przypomnieć twój wątek z Piły 3D" Nieogladałes daj 1" gdzie napisałeś, ze doktor umarł. "Moje zdanie nie może się dla ciebie liczyć ponieważ tylko ja obnażam ciebie ilekroć widzę jakieś twoje wypociny na forum, to Ty jesteś tym który próbuje ukryć swoje prawdziwe ja, bo udajesz mądrego a nie potrafisz nawet prowadzić rozmowy." ja niczego nie ukrywam, umiem dyskutować, bo nie obrażam ludzi jak ty. więc baw się dalej, pokaż nam wszystkim , na co stać pseudomistrza. więc produkuj sie dalej mądralo. nie odpowiem juz na żaden twój bełkot, a to co myślisz o mnie to jest twój problem, nie mój, dobrze ci radze przyjąć to wreszcie do wiadomości.

michalzawiski

Michał znowu się zgubiłeś asie, posty poniżej to już są posty wyjaśniające napisane PO fakcie :D Ty się dopytujesz wcześniej kumasz? Nie? Pewnie, że nie :D Brak słów po prostu michał napisz coś jeszcze. Czytanie się kłania co? A to dobre hmm a może oprócz tego "czytania" dorzućmy jeszcze, że gubisz się w czasie albo nie wiesz kto kiedy post napisał.
A może to matrix michale, ten text nie istniał, ty odpowiadałeś już na pytanie zanim ci je zadano??? Jesteś materiałem na niezłą komedię.

PS. Nie obrażam ludzi chyba raczej tylko ciebie, jeśli obnażanie twojej osoby jest obrażaniem. Wiesz co? Trzeba ludzi ostrzegać przed neokidami które dają same 10 za filmy i piszą głupoty na forach ;-) Obraza? Nie wiesz co to za słowo, chyba czas odesłać Cię do słownika po raz kolejny -.-

Aha Michał. Wierz mi, nie masz pojęcia czym jest czytanie między wierszami, gubisz się w 3 postach, jak możesz czytać między wierszami, jeśli leżą u ciebie podstawy.

skt84

odniose sie tylko do tego
PS. Nie obrażam ludzi chyba raczej tylko ciebie, jeśli obnażanie twojej osoby jest obrażaniem. Wiesz co? Trzeba ludzi ostrzegać przed neokidami które dają same 10 za filmy i piszą głupoty na forach ;-) Obraza? Nie wiesz co to za słowo, chyba czas odesłać Cię do słownika po raz kolejny -." chyba musze ci przypomnieć kilka faktów z twoich pseudorozmów kiedy to obrażałeś come2me, Little jacoba i inne osoby. przy czym do come2me zwracałeś się ciagle w rodzaju męskim, pomimo że kilka osób z come2me i mną tłumaczyło ci, że to jest kobieta. dzieci neo nigdy nie nazwą siebie dziecmi neo, tłumaczył ci to litlle jacob, a także ja, więc proponuje żebyś to ty zajrzał do słownika ( otwórz na słowie dziecko neo i obrażać), ale zanim to zrobisz naucz się czytać. p.
co do reszty twojego postu nię będę się odnosić, bo nię będę sie powtarzac w nieskończoność. nara mały człowieczku.koncze rozmowe z tobą i i wiem, że nade mna zostana posty smutnego skt 84, przykro mi chłopczyku, myśl co chcesz guzik mnie to obchodzi, zrobie z tobą tak jak w przysłowiu, czyli dam sobie spokój z dyskusjami z tobą.

michalzawiski

Ach te emocje, Ty jeszcze żyjesz tamtą dyskusją na temat piły VII a pamiętasz jak wtryniałeś swoje 3 grosze do rozmowy i byłeś ignorowany bo nikt nie wiedział do czego przyczepić te Twoje wypociny? Może i z nimi się żarłem ale jakoś doszedłem do porozumienia, chociaż niektórych spraw się nie wyjaśni bo każdy zostanie przy swoim, nieraz dyskusja pozostaje nierozstrzygnięta i jak wyjaśnisz fakt, że potem ten sam little jacob poparł mnie w temacie na innym forum (są tutaj wierz mi "piła to nie wszystko) a kolejna która ma już usunięte konto sama zaprosiła mnie do znajomych (nie próbuj tego zrozumieć i tak nie ogarniesz), z tobą gada się jak... jak z Zawszczakiem nie ma takiego drugiego hehehehe.

PS. Czepiasz się tego, że nie trzymam się sztywno płci użytkownika? Ty do tej pory masz śmietnik, dalej cytować nie potrafisz, doszukiwanie się twojego tekstu już od zacytowanego fragmentu to jak grzebanie w śmieciach, jeden wielki chaos. Belę z oka wyjmij Michale bo znowu zatańczysz na pale. Może użyj raz "" albo nie wiem - a może rób spację, odstępy, każdy to jakoś potrafi ale Ty jesteś fenomenem.

skt84

ja i emocje haha dobre sobie. chłopie z nikim nie doszedłeś do porozumienia malutki człowieczku. kolejny dowód na to, że nie czytasz bo inaczej byś zauważył cudzysłow i spacje, ale nie, lepiej nadawać, tonący brzytwy się chwyta, ups ty już dawno utonąłeś, ale zaraz powiesz, że jest inaczej. cały ty. nudny jesteś, ale musze ci powiedziec, że twój bełkot jest bardzo wymowny, więc milcz jak do mnie mówisz.

michalzawiski

Twoja odpowiedź na argumenty też wygląda jak desperackie drapanie kota w kuwecie jak zrobi swoje. Michale przegrałeś tę dyskusję i tyle reszcie mogę życzyć miłej lektury, żeby nie zważali na to co piszesz bo jak widać potem tylko dochodzi do twojej desperacji, no i w konsekwencji już nawet zacząłeś się powtarzać także luzuj ziomal, zapal fajkę albo to co tam popalasz na co dzień zanim zasiądziesz na forum ;-)

skt84

zyj dalej w świcie bajek, ja nie stosuje ataków ad personam. widzisz napisałeś dokładnie to co powiedziałem, w poście wyzej, tyle że innymi słowami, co swiadczy tylko o jednym, a wiesz kto stosuje ataki "na osobe"? mam nadzieje, że nie muszę ci tego tłumaczyc. pojałeś czy używając twoich słow " narysować ci to"?

michalzawiski

Oj Michał ostrzeganie ludzi przed Twoimi dziwnymi opiniami, pytaniami i stwierdzeniami nazywasz atakiem? To ładnie ci się już w tej łepetynie poprzewracało.

skt84

ty nie ostrzegasz. człowieku przejrzałem twoje fora, mieszasz wszystkich z błotem, którzy się z tobą nie zgadzają, ja moge dać ostrzeżenie ale przed tobą. Pseudowielki skt84, któremu wydaje się, że jest znawcą wszystkiego, ocenia innych po ocenach filmów i gul mu skacze jeśli tylko jakiś film, którego nie lubi znajdzie się wyżej niż sobie mysli. atakujesz przede wszystkim kobiety. Próba dowartościowania swojego męskiego ego?

michalzawiski

Jesteś kobietą? Sorry, jak byś nie był analfabetą to byś zauważył wcześniej, że nie zwracam zbytnio uwagi na płeć, a jakbyś nie był zapominalski to jeszcze byś pamiętał, że sam to pisałeś. Zresztą mamy równouprawnienie a to jest internet także do czego się czepiasz? A tak poza tym, takich trolli jak ty jest pełno i pewnie każdy odczuwa się atakowany bo w jego repertuarze są same 10 i 1 (chociaż akurat u ciebie nie ma), i czują się krzywdzeni bo nie mając gustu walą wypociny jak Ty, z tym że Twoich nawet skumać się nie da, w dodatku te argumenty których oczekujesz od innych to też atak czystej hipokryzji bo sam nigdy argumentów nie napisałeś. Musisz dorosnąć dzieciaku a potem się wypowiadać o filmach. Myślisz, że przed Tobą w sieci nie było neokidów? Pojawiły się wraz z wejściem neostrady czyli pewnie razem z Tobą, netykieta jest Ci obca i każdą krytykę odczujesz jako atak. Bo pan michał to może nękać taką panię Salatrę swoimi durnymi pytaniami o bliznę po 4 razy a potem wymagać argumentów a inni nie? Nie wspominając o tym jak zaśmieciłeś kilka tematów na temat piły jedynie czepiając się osoby a nie argumentów jakie napisała? Świetnie stary daj znać jak już w szkole przerobisz "folwark zwierzęcy" to zobaczysz jaki z ciebie Napoleon ;)

skt84

to , ze mamy równouprawnienie ( chociaż na ten tema bym polemizował, to pewnie za trudne słowo dla ciebie) nie znaczy, że możesz bezkarnie obrażać, szczególnie kobiety. zresztą ty nawet nie wiesz co to równouprawnienie, sadząc po twojej wypowiedzi. co do trolla tłumaczyłem ci już nie tylko ja , trolle nazywają innych trollami, nie musze ci mówić co to oznacza? każdy ma inny gust pojmij to wreszcie , ze jednemu się podoba, a drugiemu nie i nie obraża sie z tego powodu ludzi, ale ty to za 100 lat zrozumiesz.. musisz dorosnąć do dyskusji. nie mam powodu, żeby czuć sie skrzywdzonym. Co do argumentów, już to tłumaczyło ci wiele osób, a ty dalej, swoje. znam dobrze zasady netykiety, bo nie obrażam ludzi w przeciwieństwie do ciebie. przypominam ci że sam też zaśmieciłeś wiele tematów piły swoimi idiotyzmami i offtopicami, jednocześnie zwalając wine na LJ i na mnie. ja się nie czepiam osób w przeciwieństwie do ciebie.

michalzawiski

Weź przestań to palić bo aż bije w oczy ta Twoja hipokryzja. I po co używasz tych słów, które wg. Ciebie są trudne to Ty jesteś analfabetą. Taki stary a taki głupi. Aha i zapomniałeś jeszcze, (bo łba nie używasz jak zwykle) jak Ci pół roku temu napisałem, czy dalej gnijesz na forum "piły". Nic się nie zmieniło, dalej terroryzujesz ludzi swoimi jednozdaniowymi wypocinami. Lepiej nie mówić o argumentach do analfabety jakim jesteś, nie jestem jedynym który Cie pytał o te Twoje.
Jak mogło się coś zmienić przez ten cały czas skoro ciągle tu gnijesz? Nie poszerzyłeś swojej wiedzy o filmach, a po samych dziesiątkach widać, że nie masz nawet odrobiny krytyki w sobie, a teraz jeszcze ze wstydu ukryłeś swoje oceny, żeby nikt nie widział jaki z ciebie neokid heh spadłeś na dno, na szczęście dręczysz tylko to forum i podsumowując to wszystko, mogę Ci powiedzieć, że jak dalej będziesz tu gnił to dalej ocena tego filmu będzie lecieć na dno i Ty jesteś tego powodem.
Co do polemiki to lepiej ją zakończyć, albo wejdźmy na Twoje ulubione tematy, jak psychologia i inżynieria panie profesorze z koziej d**y.

skt84

kto tu jest analfabetą, tyle razy razy ci mówiłem, że twoja opinia o mnie mnie nie interesuje, a ty dalej swoje. to jest twój problem, nie mój pojmij to wreszcie chłopczyku.

michalzawiski

No kto jest to już wiemy, Ty bo nawet nie wiesz co to słowo znaczy. Co ma opinia do analfabetyzmu? Zastanawia mnie ile czytanego tekstu rozumiesz. A może jak ktoś napisze np.
"sierotka ma rysia" to ty czytasz między wierszami, i pewnie ten ryś to jakaś śmiertelna choroba :D
Oceny ukryłeś bo wstyd i tyle, zobacz sobie porządnych userów, nie muszą tego robić a od razu widać, że ich opinie liczą się na FW, ale skąd możesz to wiedzieć jak gnijesz na pile od... nie wiem od ilu lat ale chyba zdążyłeś osiwieć :D

skt84

analfabeta nie umie pisać ani czytać. ty nie czytasz nie rozumiesz, a co za tym idzie dalej stosujesz ataki " na osobe" mimo tego, że mnie to nie interesuje, przykładem jest także to "Oceny ukryłeś bo wstyd i tyle" chociaż to tez ci tłumaczyłem.

michalzawiski

Ja nie prosiłem o definicję Michał, zresztą właśnie udowodniłeś, że nim jesteś ale nie możesz tego zrozumieć bo jak? :D

skt84

nie prosiłeś, ale nie wiesz co to słowo znaczy dlatego ci napisałem. a ty dajesz dowód swojego analfabetyzmu, przykład podałem wyżej, zresztą mógłbym wymieniać bez końca, ale żal ciebie smutny człowieku. tyle razy ci mówiłem żebyś nie zarzucał mi swoich problemów, mnie naprawde to nie obchodzi, to ty masz problem nie ja.

michalzawiski

No racja, nie mogłeś napisać inaczej, Głupek nie wie, że jest głupi. Skąd możesz wiedzieć, że bełkoczesz skoro nie znasz znaczenie słów jakie używasz ;) pozdrawiam "zdrowo" naćpanego pana michała :D Gnij tu dalej na tym forum heh może znowu przyjdę za pół roku zobaczyć czy dalej męczysz ludzi swoimi niewidzialnymi argumentami na temat piły.

skt84

podsumowoując dyskusje z tobą nie wiesz, ze jesteś i...tą.

michalzawiski

istotą? :D No to z pewnością z większym IQ niż Ty ;)

skt84

a oceny ukryłem, żaby coś takiego jak ty nie stosowało tanich chwytów poniżej pasa, ale to jest zbyt trudne żebys to ogarnął.

michalzawiski

Racja Michale, pokazać innym użytkownikom, iż toczyli walkę z dziećmi neo przez jakiś czas swojego życia. Ludziom, którzy zdają sobie sprawę, że są tacy którzy dają jedynie 10tki bądź 1-ki by wznieść lub obniżyć średnią filmu. Jako neokid traktujesz to jak cios poniżej pasa i nie będziesz tego traktował inaczej. W oczach oldów będziesz neokidem na zawsze, ukrywanie ocen tylko pokazuje Twoją hipokryzje

ocenił(a) film na 7
skt84

Jestem tego samego zdania że ukrywanie not to dziecinada.

użytkownik usunięty
Saltara

bo tylko jedna "ofiara" miała zaszyty klucz za gałką (i zresztą w ogóle zaszyty) więc czemu inne miały by mieć blizny?

ocenił(a) film na 1

W kazdej czesci sa jakies ofiary :D i kazda ma gdzies zaszyty klucz, a blizn nie ma. Juz wiem, komu takie filmy sie podobaja...

użytkownik usunięty
Saltara

Motyw zaszytego klucza pojawił się w 2 i 6 części, tym bardziej w tym drugim wypadku widać wyraźnie ślady, a konkretnie szwy.

Nie zamierzam bronić serii Saw, gdyż nie jest to nic nadzwyczajnego, ale tym bardziej nie zamierzam wchodzić w polemikę na temat jakiegokolwiek filmu z osobą, która albo nieuważnie go oglądała albo powtarza bezmyślnie tą samą śpiewkę na skutek braku innych argumentów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones