PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164171}

Piła II

Saw II
6,4 103 388
ocen
6,4 10 1 103388
5,1 15
ocen krytyków
Piła II
powrót do forum filmu Piła II

Część pierwsza lepsza,

użytkownik usunięty

ale tylko z tego względu, ze to sequel. Zazwyczaj film o tej samej tematyce i podobnej fabule po raz drugi jest gorzej odbierany. Rezyseria jest OK, gra aktorska ŚWIETNA i pomysł, ale co z tego jak juz to 'kiedyś' widziłem... ;]
9/10 -1 za brak specyficznego klimatu z 1-szej części.

ocenił(a) film na 8

Zdecyduj się, 9 czy 5...;)

użytkownik usunięty
uwieziona

Oj to było dawno :) powiem tyle, że gust z czasem się zmienia. Kiedyś uwielbiałem film 13 duchów, a ostatnio nie mogłem obejrzeć go do końca, ot co :)

ocenił(a) film na 8

Hmm...Tylko że to nie wina filmu, że masz inny gust. Zmniejszenie oceny powinno następować na skutek dostrzeżenia większej ilości wad konkretnego filmu. Do tego stricte się m.in. odnosi obiektywna ocena filmu.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się całkowicie .Dwójka też jest na swój sposób klimatyczna ale to już nie to samo .Koniec pierwszej części zrobił na mnie naprawdę mocne wrażenie .Dwójkę miło mi się oglądało bo chciałem wiedzieć co będzie dalej .Reszta historii to już beznadziejny bełkot .Mniej więcej jak w krzyku.

ocenił(a) film na 7

Nie zgadzam się część druga jest lepsza, bardziej krwista, aktorstwo w niej stoi na wyższym poziomie.

tomucho77

To, że jest bardziej krwista nie znaczy, że ma takiego kopa co poprzedniczka. Pierwsza Piła zdecydowanie jest filmem bardziej ciekawszym niż część 2. Klimat wylewający się z ekranu ahh i sama niepewność co dalej się wydarzy. Fakt dwójka trzyma nadal poziom, ale zdecydowanie odstaję od perełki jaką jest część pierwsza >>>KWESTIA GUSTU<<< >>>MOJA OPINIA<<<
Co do aktorstwa również się nie zgodzę... płytkie i słabe postacie nie ciekawią lecz bardziej odstraszają. Moim zdaniem pod tym względem przeciętnie. Ale 7/10 się należy :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones