PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164171}

Piła II

Saw II
6,4 103 388
ocen
6,4 10 1 103388
5,1 15
ocen krytyków
Piła II
powrót do forum filmu Piła II

Końcówka

ocenił(a) film na 7

Mógł by mi ktoś wyjaśnić zakończenie tego filmu ? Bo raczej nie do końca zrozumiałem .,. Był bym wdzięczny

ocenił(a) film na 7
lukiTV

Amanda pomagała Johnowi od samego początku. Była mu wdzięczna za to, że uratował jej życie. (Dzięki grze przestała ćpać)
Dlatego zgodziła się wziąć udział w drugiej grze, w której planem od początku było wyprowadzenie Daniela z budynku. (ona i Daniel mieli odtrutkę, wcale źle się nie czuli, w przeciwieństwie do innych)
Wszystko na kamerach w pracowni Johna było nagrane i działo się kiedyś, a detektyw gdyby przestrzegał zasad i rozmawiał z Johnem, sejf by się otworzył i odzyskałby syna, a nie przestrzegając zasad został złapany w pułapkę Amandy i Johna i Amanda zamknęła go w łazience, mówiąc "game over" - John powiedział mu, że bierze on udział w grze i żeby przestrzegał zasad, a on myślał, że gra to te krwawe maszyny i zamknięcie gdzieś i nie wierzył, że gra może rozgrywać się pomiędzy nim i Johnem od początku rozmowy, choć John mu to oznajmił.

Myślę, że w miare jasno wyjaśniłam ;))

ocenił(a) film na 7
Cresta_4

Bardzo Ci dziękuję , odbiegajac od tematu może polecisz jakąś na prawdę śmieszna komedie? Wiadomo że każdy ma inny humor ale może znasz coś extra czego nie widziałem

ocenił(a) film na 7
lukiTV

Raczej sie nie przydam, ja lubię taki beznadziejny "humor z rozporka", czyli straszny film czy inne badziewia. Ale jak nie widziałeś Kac Vegas to polecam 100%.

Cresta_4

Tylko jedna poprawka - Daniel dostał odtrutkę dopiero po wszystkim, jak Amanda go wyprowadziła. W czasie wydarzeń w budynku był otruty i czuł się źle. Gdyby było inaczej, to musiałby być świadomy wszystkiego od początku i być zamieszany w plan Johna i Amandy. A nie był.

ocenił(a) film na 7
Hydeist

Nie wiedziałam, dzięki :d

ocenił(a) film na 8
Hydeist

Mógł dostać antidotum również kiedy był nieprzytomny. Przemawia za tym fakt, że Jigsaw go potrzebował żywego. Bardziej mnie zastanawia to, skąd miał pewność, że chłopaka nikt nie zabije.

Sixzeroeight

Bo amanda miala go chronic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones