PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164171}

Piła II

Saw II
6,4 103 388
ocen
6,4 10 1 103388
5,1 15
ocen krytyków
Piła II
powrót do forum filmu Piła II

Moim skromnym zdaniem- jedynka oczywiście lepsza. Mówiłam, mówiłam- nie róbcie części drugiej, bo tylko "jedynkę" zeszmacicie. No, ale jednak... Skoro II cz była jaka była to az strach sie bać jaka będzie III...
No nic- zdarzył się jeden przypadek, że "Ojciec Chrzestny II" był lepszy od części 1, ale nie oczekujmy tego samego czynu od filmów pokroju "Piły"... No cóz- marna rola sequeli...

fleUr_henry

Nie zgadzam sie z toba że sequel musi być gorszy od części pierwszej:/
IMO jest wiele dobrych kontynuacji, na pewno nie więcej niz marnych kontynuacji ale to logiczne biorąc pod uwagę że ogólnie jest więcej marnych filmów niż wybitnych :D w/g mnie to czy film jest udany czy nie nie zalezy od tego czy jest od 1szą, 2gą czy nawet 5tą częścią jakiejś sagi, ale od wielu innych aspektów

fleUr_henry

No jasne, że nie!
Ale czy nie odnosisz wrażenia, że zwykle jak 1 cz.- to najlepsza?

fleUr_henry

sorry że odpisuję dopiero po 5 latach ale nie informuje mnie ten serwis że ktoś odpowiedział i zgubiłem ten temat.

Faktycznie jest takie wrażenie że część pierwsza najlepsza, tak samo w grach komputerowych i często wrażenie jest słuszne- powodów wiele - np nasze wysokie oczekiwania i wyobrażenia, sami przecież najlepiej wiemy jak powinien wyglądać sequel filmu który nam się podobał, gdy reżyser zrobi to inaczej niż chciałem to jestem rozczarowany. Kiedy pisaliśmy kilka lat temu to w kinach była Piła II, teraz jest bodajże 5 czy 6 , twoje ostrzeżenie nadal aktualne hehe

pozdrawiam jeśli kiedyś zobaczysz tą wypowiedź (jakimś cudem)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones