PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164171}

Piła II

Saw II
6,4 103 388
ocen
6,4 10 1 103388
5,1 15
ocen krytyków
Piła II
powrót do forum filmu Piła II

Ta część była moim zdaniem bardzo dobra ,najbardziej podobało się mnie ukazanie tutaj postaci Jigsawa no bo to jedna z najlepszych postaci w całej serii piły.Tak więc co było tutaj dobre no scena z Xawierem w łazience gdy dorwał Amandę i Daniela to było coś ;).No dalej to pułapka ze strzykawkami też niezła była no i ta z kluczykiem zaszytym w oku też dobre było.Teraz na temat całej serii no więc ciekawa seria moim zdaniem daje do myślenia nie jest to film może dla każdego, bo nie każdemu się podoba i jest wielka krytyka.Ale dlaczego jest ta krytyka bo ludzie nie dostrzegają w pile nic innego jak zabijanie i mordowanie tylko mają pretensję o krew i rozrywanie czy cięcie ciała no cóż każdy ma swoje zdanie .Dla mnie ten film jest tak samo wstrząsający jak dla tych co krytykują mną też wstrząsnęło jak 1 raz oglądałem od 1 części do 6 teraz jednak czekam na kolejną piłę 3d bo obok takiej serii nie można przejść obojętnie to jedna z najlepszych serii .Dla mnie to nikt jeszcze w kinie czegoś takiego nie wymyślił to coś nowego ja tam nie boję się scen takich jak pokazują w pile ,dla mnie to nie jest drastyczne na tyle żeby się chować pod stół albo kołdrę ;).Naprawdę ten film trzeba obejrzeć samemu dokładnie i powoli ze zrozumieniem wątków ja nie jestem jakiś psychopata który jara się takim filmem bo tam zobaczę jak ktoś ginie w brutalny sposób .No zgodzę się że dorosłe osoby obrzydzają takie filmy gdzie się widzi takie drastyczne sceny dla psychopatów ale moja rodzina jak pokazałem też nie byli z początku dobrze do tego filmu nastawieni .Nie mówcie o tym filmie zle tylko obejrzyjcie go dokładnie od saw do saw 6 potem także saw 3d i dopiero zobaczycie czy ten film miał jakiś sens czy nie miał go wcale.Dla mnie piła ma sens i to nawet wielki nie chodzi tutaj o pułapki tylko o postacie główne czy drugoplanowe .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones