PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164171}

Piła II

Saw II
6,4 103 388
ocen
6,4 10 1 103388
5,1 15
ocen krytyków
Piła II
powrót do forum filmu Piła II

Pytanie

użytkownik usunięty

Moje pytanie skierowane jest do fanów serii i dotyczy sceny z wrzuceniem Amandy do dołu ze strzykawkami. Nie wiem, ale mam wrażenie, że bohaterowie tutaj wykazali się wielką głupotą. Zauważyłam, że mieli na nogach buty, więc myślę, że to tarzanie się w strzykawakach nie miało zbytniego sensu. Moim zdaniem wystarczyło tam wejść i rozgarniać strzykawki stopami. W ten sposób bohaterowie uniknęliby niepotrzebnych ran. Czy tylko ja tak uważam, czy coś mi umknęło?

użytkownik usunięty

żadna tarcza - po prostu mieli, a konkretniej Xavier (to było jego zadanie!) miał ograniczony czas aby otworzyć drzwi i zdobyć antidotum. Klucz był przypięty do jednej ze strzykawek. On jego taki "bohater" i wrzucił tam Amandę. Wówczas trudno o racjonalne zachowanie, o którym pisze Buffy. Zresztą podchodząc na spokojnie i racjonalnie do prawie każdego testu w serii można by było go przejść.. ale chyba nie tego widz oczekuje.

użytkownik usunięty

Dzięki, o to mi chodziło:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones