PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164171}

Piła II

Saw II
6,4 103 388
ocen
6,4 10 1 103388
5,1 15
ocen krytyków
Piła II
powrót do forum filmu Piła II

Piła 2 dobra część ciekawa rozmowa Jigsawa i Erica Mathiusa ,tutaj dobre już były pułapki choćby ta ze strzykawkami gdzie Amanda miała znaleźć kluczyk albo jak Obi wlazł do tego pieca i zaczął płonąć ;(.Dobra seria wiem że ludzie tego nie lubią i nie przepadają za tym filmem i wielu go krytykuje i wystawia niską ocenę jednak dla mnie to była i będzie najlepsza seria Thrillerów ostatnich lat .Każda część to nowa dawka dobrego filmu ,uwielbiam Johna Kramera nie za jego pułapki i znęcanie się nad ludzmi i ich karanie w swoich grach ;(.Tak więc lubię go za jego nauki i teorie i jego rozumowanie ludzi i świata :).Tutaj wspaniale pokazał słabostki i charakter Erica i jego poczynania :(.Co do Amandy no cóż przydała się Danielowi a no cóż zapomniałem wspomnieć o scenie jak zginął Xawier naprawdę super jak się ciął nożem z tyłu ;(.A co więcej film moim zdaniem trzyma w napięciu gra przemyślana
Jigsaw jak zawsze cwany i nieprzewidywalny był i to było dobre :).Koniec nie tak dobry jak w Saw ale też niezłe było :).

ocenił(a) film na 9

Dobre to było, jak Daniel poderżnął mu gardło piłą. :D Ogólnie część spoko, od niej zaczęłam SAW oglądać. Z ojczym oglądam rok temu na wakacjach. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones